fbpx
Architektura wnetrz Katowice VIANN

Architektura Wnętrz z Portretami

Wykonujemy kompleksowe usługi związane z architekturą wnętrz mieszkań i domów.

Jako część współpracy z Kwietnikiem Obrazów możemy stworzyć bardzo indywidualne wnętrze zawierające Wasz portret weselny, portret dziecka lub zwierzaka.

Pokoj dla dziecka architektura wnetrz

Na temat projektów i współpracy

VIANN Interior Design jest biurem projektowym tworzącym projekty wnętrz mieszkań i domów.  Nazywam się Agnieszka Rozmysłowicz, jestem architektem wnętrz i właścicielką biura. Chciałabym zaprosić Was do mojego świata i pokazać Wam bardzo unikalne i spersonalizowane przestrzenie, które powstały dzięki współpracy z Kwietnikiem Obrazów.

Kwietnik Obrazów to partnerska firma specjalizująca się w wykonywaniu portretów na zamówienie na podstawie Waszego zdjęcia. Portrety wykonywane są w stylistyce szkicowanej i ujęte w kompozycję kwiatową lub roślinną.

Jako część współpracy z Kwietnikiem Obrazów możemy zaprojektować pojedyncze pomieszczenie lub cały dom!

Możecie wybrać jakikolwiek portret Wam się podoba: portret weselny, portret dziecka, zwierzaka lub jakikolwiek inny – portrety są wykonywane z Waszych własnych zdjęć. Można powiesić je na ścianie lub… spójrzcie jak możemy wykorzystać je w inny, unikalny sposób!

Mogą przybrać postać tapety na całą ścianę, tkaniny, nadruku na szkle, drzwi itd. – a jeśli macie własne pomysły na zastosowanie, dajcie nam znać, zbadamy ten temat.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą
z architektem wnętrz proszę o kontakt:
tel. 531 999 408
mail: biuro@viann-interiordesign.com

Co robimy?

Pokoj dzieciecy projekt

10 prostych kroków jak otrzymać spersonalizowany projekt wnętrz z Waszym portretem

Krok1: Zamów podstawowy portret na www.kwietnikobrazow.pl i skontaktuj się ze mną aby umówić datę wykonania projektu. Projekt pojedynczego pomieszczenia zazwyczaj nie trwa dłużej niż 2 tygodnie, natomiast w przypadku projektu całego domu będzie potrzeba indywidualnie oszacować czas na jego wykonanie – proszę o kontakt na adres: biuro@viann-interiordesign.com Proszę miej na uwadze, by zgłosić się do mnie z odpowiednim wyprzedzeniem ze względu na możliwy czas oczekiwania na rozpoczęcie projektu.

Krok 2: Po ustaleniu terminu współpracy opłać koszty projektu, przygotuj niezbędne materiały oraz zarezerwuj czas na konsultację z architektem.

Krok 3: Aby zaprojektować Waszą przestrzeń będę potrzebowała wymiarów. Jeśli nie posiadasz rzutu architektonicznego, daj mi znać – pokieruję Cię jak wykonać niezbędne pomiary samodzielnie. Nie przejmuj się – to bardzo proste! 

Krok 4: Poznajmy się! Proszę o odpowiedzenie na kilka pytań na temat stylistyki Waszego domu oraz Waszych potrzeb. Jeśli posiadacie jakieś inspiracje lub zdjęcia istniejącego pomieszczenia to proszę o wysłanie ich na mój adres mailowy: biuro@viann-interiordesign.com

Krok 5: Projekt ruszył! Przygotowuję model 3D odzwierciedlający Wasze pomieszczenie (wymiary, kształt), rozmieszczenie mebli oraz zbliżoną do niego stylistykę. 

Krok 6: Projekt odbywa się w 100% online. Spotykamy się na komunikatorze np. Skype, aby na żywo zaprezentować kilka pomysłów / możliwości na wyjątkowe zastosowanie portretu w Waszym wnętrzu. Podczas godzinnej konsultacji możemy wprowadzać nieograniczone zmiany, na które cały czas będziecie mieli podgląd.

Krok 7: Wyceniamy koszty realizacji portretu w wybranym przez Was wariancie oraz dwóch tańszych alternatyw.

Krok 8: Po zaakceptowaniu wyceny otrzymasz finalne wizualizacje Waszego wnętrza z portretem oraz dokładne wymiary portretu.

Krok 9: Zamów portret w jego finalnej formie u Kwietnika Obrazów. Koszty podstawowego portretu, które opłaciłeś w kroku 1 zostaną odjęte od rachunku.

Step 10:  Oczekuj kuriera z Twoim portretem. Mam nadzieję, że będzie wyglądał wspaniale!

Pokoj dziecka projekt

Ile to kosztuje?

Koszt projektu wnętrza z portretem to koszt 750 zł za pomieszczenie.

W skład projektu wchodzi:

  • przygotowanie modelu wnętrza na podstawie dostarczonych wymiarów i inspiracji / zdjęć,
  • 1 godzinna konsultacja online z architektem wnętrz,
  • wizualizacje wnętrza,
  • wymiary lub niezbędne informacje techniczne na temat realizacji portretu.

Czy mogę zamówić również dobór mebli i materiałów?

Oczywiście! Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz w ramach których nie tylko zaaranżujemy portret, ale dobierzemy wszystkie meble, oświetlenie, materiały wykończeniowe, wykonamy układy funkcjonalne, wizualizacje a także dokumentację techniczną dla wykonawców i pełną listę zakupów. 

Prosimy zapoznać się z pełną ofertą projektową tutaj: www.viann-interiordesign.com/oferta

lub napisać na adres email: biuro@viann-interiordesign.com

Koszyk

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta?

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.