Ślubne konultacje 3

Patrycja Trybińska

Konsultantka ślubna

Ekspertka branży ślubnej, projektantka wesela i przyjaciółka z którą zorganizujecie wesele. Właśnie taka jest moja rola. Nazywam się Patrycja Trybińska i jestem certyfikowaną wedding plannerką z Pomorza  i prowadzę agencję ślubną White Lily.

DF451953 1F5E 4299 843E E688FC11371A

Jak pomagam swoim klientom

Zastanawiacie się czy skorzystać z usług wedding plannera? Pracujecie tak dużo, że ledwo starcza Wam czasu i sił na wielogodzinne planowanie ślubu. Mieszkacie za granicą i organizacja ślubu zdalnie wydaje się Wam być zbyt ryzykowna. Albo wymarzyliście sobie ślub nad morzem i szukacie organizatorki, która pomoże Wam przygotować plan na doskonałą ceremonię na plaży. Każda para młoda ma swój powód, by zorganizować wesele z pomocą konsultantki ślubnej. A jaki jest Wasz?

Co mogę dla Was zrobić

37DBD3CB C29A 4DE4 9514 5E555B53D300
WORDS ABOUT US

Zarezerwuj termin konsultacji

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Oferta agencji ślubnej White Lily jest elastyczna,
bo dopasuje się do Waszych potrzeb

KONSULTACJE ŚLUBNE

W trakcie naszego spotkania online doradzę w jaki sposób organizować wesele, o czym należy pamiętać, a czego unikać oraz przedstawię Wam jakie korzyści niesie współpraca z wedding plannerką.

ORGANIZACJA WESELA

Zorganizuję Wam ślub i wesele od a do z (kompleksowa organizacja ślubu i wesela). A gdy sami zaczęliście planować swój dzień, ale z jakichś powodów potrzebujecie pomocy na dalszym etapie, to dokończę organizację (częściowa organizacja ślubu i wesela).

KOORDYNACJA UROCZYSTOŚCI

Chętnie zaplanuję i będę Wam towarzyszyć w dniu ślubu (koordynacja uroczystości), by przypilnować ustaleń, abyście mogli bawić się na własnym weselu. 

DEKORACJE ŚLUBNE I WESELNE

Mogę zająć się samymi dekoracjami ślubu i wesela (Ale Detale), bo jestem także wedding designerką.

Zarezerwuj konsultacje online

Czas: 1 h = 55 min.

1 Godzina - 200 zł

2 Godziny - 390 zł

3 Godziny - 560 zł

4 Godziny - 700 zł

[bookero_form worker_id=13108 hide_worker=13108]