fbpx
Logo czerwone PL 3
Logo czerwone PL 3

Dla fotografów realizujących sesje ślubne, przedślubne oraz zaręczynowe:

Czy jeśli w ciągu 30 dni umożliwię Ci zwiększenie zarobków z sesji fotograficznej o 30-60%, a także częstotliwości powrotu klientów na realizację dodatkowych zamówień, także poza sezonem ślubnym, to jak bardzo taka stała współpraca będzie dla Ciebie korzystna?

Pomagam fotografom zwiększać zyski z sesji zdjęciowych oraz powtarzalność ich przychodów, nawet pomimo zakończenia sezonu ślubnego.

Usługa zweryfikowana na rynku!

Mamy ponad 1500 fizycznych prac zrealizowanych dla naszych klientów oraz mnóstwo pozytywnych opinii

Oferuj podziękowania dla rodziców oraz pamiątki ślubne, wykonane na podstawie twoich zdjęć, dokładnie wtedy, kiedy twoi klienci ich potrzebują!

Dostęp do platformy

2

130 zł/mies.

100 zł/mies.

Podane ceny są cenami netto.

Niższa cena jeszcze przez!

0 Dni 00 Godzin 00 Minut 00 Sekund

Możesz zrezygnować kiedy chcesz!

Czy jeśli w ciągu 30 dni umożliwię Ci zwiększenie zarobków z sesji fotograficznej o 30-60%, a także częstotliwości powrotu klientów na realizację dodatkowych zamówień, także poza sezonem ślubnym, bez nadmiernego wysiłku, to jak bardzo taka stała współpraca będzie dla Ciebie korzystna?

130 zł/mies.

100 zł/mies.

Niższa cena jeszcze przez!

0 Dni 00 Godzin 00 Minut 00 Sekund

Program warsztatów:

 • Zweryfikujemy świadczone przez ciebie usługi. 
 • Sprawdzimy ile osób szuka ich w Internecie w wyszukiwarce Google. 
 • Pokażemy ci jak interpretować otrzymane dane oraz wskarzemy kilka najczęstrzych błędów. 
 • Pokażemy ci jak użyć tych danych do poprawy promocji Twojej firmy w tym: poprawy wizytówki firmowej w lokalnych wynikach wyszukiwania Google oraz optymalizacji strony internetowej.   

Zyskujesz zdalnego pracownika o wysokich kompetencjach technicznych na kilka lub nawet kilkanaście godzin w każdym miesiącu.

Formularz zgłoszeniowy

Przeprowadzę Cię z punktu A do punktu B

Punkt A

 • Wykonujesz znakomite sesje zdjęciowe o tematyce ślubnej, przedślubnej lub zaręczynowej dla swoich klientów.
 • Każdego roku pozyskujesz nowych klientów na różne sposoby, starając się zapełnić cały kalendarz pracy.
 • Oferujesz swoim klientom atrakcyjne dodatki, takie jak album ze zdjęciami, ozdobny pendrive i inne.

Punkt B

 • Skutecznie wyróżnisz swoją ofertę, proponując klientom niezwykłe podziękowania dla rodziców, pamiątki ślubne oraz katalog produktowy z tekstami podziękowań, który wywoła efekt "WOW", przyciągając i utrzymując uwagę klientów na Twojej ofercie.
 • Zwiększysz zyski z realizacji sesji zdjęciowej, oferując klientom bez dodatkowego wysiłku wykonanie kolejnych 3-4 zdjęć dostosowanych do tworzenia prezentów - Upsell Twojej głównej usługi.
 • Zaoferujesz swoim klientom wyjątkowe prezenty dla rodziców oraz pamiątki ślubne, wykonane na podstawie twoich zdjęć, dokładnie w momencie, kiedy będą ich potrzebować. Cross-Sell, czyli proponowanie dodatkowych produktów.
 • Dowiesz się, jak skutecznie (z marketingowego punktu widzenia) zaoferować dodatkowe usługi, jak rozmawiać z klientem, jakich argumentów używać, a także jak utrzymywać z nimi relacje i odnawiać kontakt.
 • Zwiększysz częstotliwość powracania klientów. Klient, raz pozyskany, może wrócić do ciebie kilkakrotnie, nawet po sezonie ślubnym, zapełniając twój kalendarz zleceniami.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Sprawdzoną usługę

Ponad 1500 wykonanych prac

Działamy na rynku od 2019 roku i możemy pochwalić się licznymi zrealizowanymi projektami oraz pozytywnymi opiniami od naszych klientów. Dostarczymy Ci usługę, która została sprawdzona i doceniona przez wielu zadowolonych klientów.

51 Projektów

34 Projekty obrazów i 17 pamiątek ślubnych

W naszym portfolio znajduje się 51 prac o tematyce ślubnej oraz stale tworzymy nowe obrazy. Ponadto, w naszym sklepie internetowym oferujemy również inne kategorie, takie jak obrazy zwierząt. Dzięki temu możesz wybierać spośród łącznie 114 różnych kompozycji kwiatowych.

Katalog produktowy

Z Twoim logo i numerem telefonu

Otrzymasz katalog produktowy w formacie PDF, który możesz spersonalizować, dodając własne logo i dane kontaktowe. Jest on łatwy do wysłania do Twoich klientów wraz z ofertą sesji fotograficznej. A my zajmiemy się jego aktualizacją o nowe produkty.

80% Rabatu

Do wykonanego zlecenia

Otrzymasz od nas duży rabat i nauczymy Cię, jak wykonywać takie obrazy. Ty zarabiasz lwią część, a my zarabiamy na produkcji i wspieraniu Twojego rozwoju.

4 Kursy

I kolejne w drodze

Nauczę Cię, jak tworzyć podziękowania i pamiątki ślubne, przedstawiać je klientom, jakie argumenty przemawiają do klientów, odnawiać kontakty z klientami oraz inne umiejętności marketingowe, które pomogą rozwinąć Twój biznes.

Q&A na Live

Spotykamy się co dwa tygodnie

Chciałbyś, aby ktoś odpowiadał na Twoje pytania? Co dwa tygodnie organizujemy spotkania na żywo, gdzie dzielimy się naszymi wspólnymi osiągnięciami i odpowiadamy na pytania.

Stała cena

Twoja cena nigdy nie wzrośnie

To jest lepsze niż franczyza czy zwykły kurs internetowy! W ramach platformy otrzymujesz ciągłe wsparcie, bogate portfolio produktów, katalog produktów, dostęp do społeczności, atrakcyjny rabat, a Twoja cena nigdy nie wzrośnie.

Społeczność

Pracujemy razem na platformie SKOOL

Budujemy społeczność, w której wzajemnie się wspieramy i wymieniamy świetnymi pomysłami dotyczącymi realizacji obrazów, marketingu oraz różnych narzędzi, które pomagają w prowadzeniu biznesu i pozyskiwaniu klientów.

Indywidualny

Tok rozwoju

Pracujesz w swoim tempie, masz dostęp do nagrań, wsparcia grupy oraz spotkań na żywo.

Produkcja

Sprawdzona jakość wydruku

Otrzymasz dostęp do sprawdzonej drukarni, która wykonuje również prace dla galerii sztuki, zapewniając wysoką jakość i ekologicznie bezpieczny wydruk.

Marketing

Dodatkowe szkolenia

Dostęp do platformy umożliwia nie tylko realizację podziękowań dla rodziców i tworzenie pamiątek ślubnych, ale także otrzymujesz duże wsparcie w kwestiach marketingu, reklamy internetowej, budowania społeczności oraz dodatkowych kursów.

Dodatkowe materiały potrzebne do pracy

Przypuszczam, że jako fotograf znasz lub masz dostęp do takich cudów:

 • Dostęp do programu Adobe Photoshop - Plan fotograficzny 9,83 €/mies.
 • Dostęp do programu Adobe Ilustrator - dobrowolne.
 • Dodatek Action do Photoshop'a - jednorazowo 8 USD.
 • Czcionkę ozdobą - darniowe lub płatne koszt około 18 USD.
 • Dostęp do platformy zdjęciowej FreePic - Koszt: 71 zł - wystarczy dostęp na jeden miesiąc.

Czy muszę znać działanie programu Photoshop oraz Ilustrator?

Nie. Instalacja i obsługa programów jest na tyle prosta, że zrozumie ją nawet osoba początkująca. Wszystkiego nauczę cię w kursie.

Jeden produkt lub usługa może całkowicie zmienić Twoje życie

kalendarz 4

O mnie

Tomasz Lachera

Właściciel sklepu internetowego Kwietnik Obrazów oraz twórca kwiecistych obrazów.

To nie będzie ładna historia, ale będzie prawdziwa.

Pozwól, że osadzę Cię w odpowiednim kontekście. Podobnie jak wiele innych osób, próbowałem znaleźć dobrą pracę i ułożyć sobie życie oraz realizować swoje przedsiębiorcze ambicje po godzinach pracy. Jednak rzeczywistość nie była tak różowa. Przez wiele miesięcy pracowałem jako handlowiec, sprzedając telewizję kablową i internet na bardzo nieuczciwych warunkach współpracy. Teoretycznie, praca na etacie w firmie z dobrym podejściem do pracownika jest świetna i niesie za sobą wiele zalet, ale moja sytuacja była całkowicie inna. I ciężko było to nazwać etatem.

Moja praca w CallCenter opierała się na zatrudnieniu w oparciu o własną działalność gospodarczą JDG. Była to umowa agencyjna z wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym. Kilka miesięcy wcześniej zarząd zdecydował, że "dobry handlowiec nie potrzebuje podstawy wynagrodzenia". Super! To niech sami robią dosprzedaż karty SIM za 5 złotych i spróbują na siebie zarobić! Dodatkowo, musiałem zmagać się z zaostrzonymi kryteriami dla zawierania umów z nowymi klientami, a na koniec miesiąca pojawiała się lista karnych potrąceń i jeszcze surowsze zasady rozliczeń na następny miesiąc. To oznaczało, że w słabym miesiącu mogłem nie zarobić nic. I Tak też się stało. W tym miesiącu zarobiłem z prowizji tylko 900 zł, co nie pokryło kosztów ZUS, księgowej oraz innych wydatków. Wszyscy moi znajomi uważali, "że to kpina z ludzkiego wysiłku i pracy".

Tego wieczoru, oglądałem na platformie Netflix serial dokumentalny, który chyba miał tytuł „Brudna forsa”. W jednym z odcinków meksykański farmer opowiadał, że są przymuszani przez kartel do uprawy maku i otrzymują jedynie 800 USD miesięcznie, co ma im zapewniać minimalne środki do życia. Wówczas sprawdziłem na telefonie aktualny kurs dolara i stwierdziłem, że w tym miesiącu meksykański farmer, zmuszony do pracy przez kartel narkotykowy, zarobił cztery razy więcej niż ja.

Czytaj więcej

Twoje świetne zdjęcia z sesji fotograficznej

+

Nasze produkty i usługi

+

Twoje drobne doradztwo i rekomendacja produktów klientowi

=

Wspólny sukces

Twój klient nie musi przeglądać marketplace'u w poszukiwaniu prezentów dla rodziców.

CO OTRZYMASZ W RAMACH WSPÓŁPRACY?

Twój koszyk

DOSTĘP DO PLATFORMY - SKOOL

Dostęp do kursów, produktów, katalogu, społeczności, rabatu, spotkań na żywo. 

4 MODUŁY SZKOLENIOWE + KOLEJNE W DRODZE

Wystarczające do realizacji pierwszych zleceń oraz obsługi klienta i pracujemy nad kolejnymi materiałami. 

KATALOG PRODUKTÓW

Możesz dodać własne logo i dane kontaktowe, a następnie przesłać katalog do Twoich klientów.

34 PROJEKTY PODZIĘKOWAŃ + 16 PAMIĄTEK ŚLUBNYCH

Otrzymasz gotową bazę atrakcyjnych produktów.

SPOŁECZNOŚĆ

Wzajemne wsparcie, wymienianie się pomysłami oraz rozwiązywanie problemów.

SPOTKANIA NA ŻYWO

Odpowiadam na pytania, inspiruję i rozwiązuję Wasze problemy.

GWARANCJĘ CENY

Twoja cena nie wzrośnie, zawsze będzie stała, i możesz zrezygnować kiedy chcesz.

2

130 zł/mies.

100 zł/mies.

Podane ceny są cenami netto.

Niższa cena jeszcze przez!

0 Dni 00 Godzin 00 Minut 00 Sekund

Możesz zrezygnować kiedy chcesz!

Czy wiesz, że dostęp do platformy i ciągłe wsparcie są lepsze od usług franczyzowych oraz innych kursów internetowych?

error: Content is protected !!