Najczęściej zadawane pytania, Ślub i wesele, Teksty podziękowań dla rodziców

Podziękowania dla rodziców ślub – kiedy wybrać kolor ramki?

Podziękowania dla rodziców ślub

Podziękowania dla rodziców ślub - kiedy wybrać kolor ramki?

Witaj Młoda Paro! Oto nasz kolejny artykuł z całej mini serii artykułów poświęconych podziękowaniom dla rodziców, prezentom na ślub oraz tekstom podziękowań dla rodziców. W każdym artykule przedstawiamy Wam jedno z naszych podziękowań w formie obrazu, słowa podziękowań jakie możemy użyć na prezencie dla rodziców oraz odpowiadamy na jedno z najczęściej zadawanych pytań przez Pary Młode.

Zapraszamy do lektury oraz do zapoznania się z naszymi podziękowaniami dla rodziców w sklepie internetowym, galerii prac na Instagramie oraz z naszym kanałem na YouTube – gdzie publikujemy filmy przedstawiające jakość wykonania podziękowań ślubnych dla rodziców, które być może będziemy mieli okazję i dla Was stworzyć. Wszystkie linki do podziękowań ślubnych znajdziecie pod tym artykułem!

Wzruszające podziękowania dla rodziców ślub - słowa podziękowań na ślub dla rodziców

Dziękuję za podzielenie się z nami tym dniem
i za to, jak wiele daliście nam przez całe życie.
Bez Was ten wyjątkowy dzień nie miałby sensu.
Z całego serca dziękujemy za to, że jesteście
tu dzisiaj i każdego dnia.

Opis weselnych podziękowań na ślub - forma podziękowań oraz słowa podziękowań ślubnych

Podziękowania dla rodziców na ślub w formie obrazów zostały wykonane w bardzo stonowanej kolorystyce: beżowej, zielonej, brązowej i szarej. Cały prezent na ślub na uroczyste podziękowania rodzicom i obdarowanie rodziców wyjątkowym prezentem został opracowany w formie kwiecistego obrazu w stylistyce szkicowanej na podstawie zdjęcia Pary Młodej oraz kompozycji kwiatowej.

W dolnej części podziękowań na ślub dla rodziców zamieszczamy Wasz dowolny tekst podziękowań. Może to być Wasz tekst lub słowa podziękowań na ślub wybrane z naszego katalogu lub bloga.

Taka forma podziękowań sprawia, że podziękowania dla rodziców przybierają formę bardzo oryginalnego personalizowanego prezentu, który w dniu ślubu budzi emocje kochanych rodziców, stanowi oryginalny wyraz podziękowań Pary Młodej, nie starzeje się oraz sprawia, że sam moment wręczania podziękowań rodzicom jest bardzo wyjątkowy.

Takie oryginalne podziękowanie rodzicom jest w pełni personalizowane nie tylko pod kątem zdjęcia Pary Młodej, ale również słów podziękowań. Każdy tekst z podziękowaniami możemy skierować do rodziców “Kochani rodzice!…”, do rodziców chrzestnych lub dziadków oraz pod kątem osobowym skierować w dniu ślubu do pojedynczej osoby “Kochana mamo!”, “Kochany Tato!”.

W ramach podziękowań otrzymacie od nas gotowe podziękowania na ślub, oprawione w ramki i gotowe do podarowania rodzicom w trakcie ceremonii podziękowań. Przed lub po po wręczeniu prezentu rodzicom możecie również powiedzieć kilka słów “Kochani rodzice…” w ramach podziękowań powiązanych ze słowami zamieszczonymi na obrazach, co podkreśli ich znaczenie.

Najczęściej zadawane pytanie o podziękowania dla rodziców - ślub, wesele

Pytanie: Kiedy wybrać kolor ramki? Dlaczego w trakcie zamawiania prezentu dla rodziców przez sklep internetowy nie da się wybrać koloru ramki?

Odpowiedź: Kolor ramki do podziękowań jakie chcecie podarować rodzicom najlepiej wybrać na sam koniec. Po złożeniu zamówienia na podziękowania dla rodziców w odpowiednim rozmiarze wybranym w naszym sklepie internetowym i kompozycji kwiatowej wykonamy dla Wasz obraz, osadzimy w projekcie czarnej i białej ramki, a następnie prześlemy do Waszego wglądu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zobaczycie jaki kolor ramki najlepiej prezentuje się w przypadku zamówionych przez Was podziękowań i wybierzecie ten, który w Waszej opinii będzie bardziej pasował na wybrany przez Was najlepszy prezent. Uwierzcie nam, na tym etapie nie jedna Młoda Para zmieniała swoje zdanie odnośnie pierwotnie wybranego koloru ramki. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Niektóre rzeczy/detale najlepiej ustala się na sam koniec. Ponadto, warto zwrócić uwagę w jakim kolorze ramki portret dobrze się prezentuje, ale najlepsze prezenty na podziękowania dla rodziców powinny pasować do wystroju ich mieszkania.

Podsumowując: w trakcie kupowania podziękowań ślubnych przez nasz sklep internetowy nie wybierzecie koloru ramki, ponieważ dbamy o to, aby cały proces zakupowy był prosty i przejrzysty oraz nie wprowadzał zamieszania odnośnie wyboru lub zmiany koloru ramki na późniejszym etapie, gdy otrzymacie do nas do wglądu podziękowania ślubne. Wykonamy podziękowania ślubne dla Waszych rodziców, a następnie prześlemy je do Waszego wglądu w czarnej i białej ramce.

Podziękowania dla rodziców ślub

Młoda Paro! Dziękujemy Wam z poświęcenie 10 minut na zapoznanie się z naszym artykułem. W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji i możecie do nas napisać na naszego maila. Chętnie pomożemy i udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania i doradzimy w wyborze oryginalnych podziękowań ślubnych. Mamy dla Was również nasz katalog produktowy, na podstawie którego możecie wybrać dowolny wyjątkowy prezent na podziękowania w dniu ślubu wraz z tekstem podziękowań i obdarować rodziców prezentem lub nawet opracować podziękowania dla rodziców chrzestnych oraz dziadków.

Zapraszamy również do zapoznania się z poniższym podziękowaniem ślubnym dla rodziców w formie obrazu w naszym sklepie internetowym oraz prezentacją na kanale YouTube – w ramach podziękowań wprost przedstawiamy jakość naszych prezentów, które dla Was wykonujemy. Nie zapomnijcie również o odwiedzeniu naszego: Instagrama i Facebooka. Wszystkie przydatne linki znajdziecie poniżej.

Sklep internetowy: https://kwietnikobrazow.pl/

Link do działu z podziękowaniami dla rodziców: https://kwietnikobrazow.pl/kategoria/podziekowania-dla-rodzicow/

Link do portretu: https://kwietnikobrazow.pl/produkt/podziekowania-dla-rodzicow-wesele-004/

Facebook: https://www.facebook.com/kwietnikobrazow

Instagram: https://www.instagram.com/kwietnikobrazow/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqJpmuorZLiSbjrnMQjkWxg

Podziękowania dla rodziców ślub. Opracuj z nami oryginalne podziękowanie rodzicom na podstawie obrazu i gotowego tekstu podziękowań! Rodzice Młodej Pary na pewno potraktują je wyjątkowo.  Lśniąc na ścianie będą wprawiać w zachwyt wszystkich gości jeszcze na na długo po Waszym ślubie. 

Jak przygotować podziękowania? Napisz do nas! Pomożemy w ich realizacji. I pamiętajcie: ślub dziecka rodzice przeżywają równie mocno jak Wy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *