Najczęściej zadawane pytania, Ślub i wesele

Czy na Podziękowania dla Rodziców możemy nanosić jakieś poprawki?

Podziękowania dla rodziców ślub

Czy na Podziękowania dla Rodziców możemy nanosić jakieś poprawki?

Witaj Młoda Paro! Witamy Was w kolejnym artykule z naszej mini serii, w której za każdym razem przedstawiamy jeden z naszych obrazów wykonywanych na zamówienie z kategorii Weselne Podziękowania dla Rodziców wraz z tekstem podziękowań umieszczonym w ich dolnej części oraz odpowiadamy na jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów.

Zapraszamy do artykułu, a następnie do zapoznania się ze naszym sklepem internetowym gdzie przedstawiamy nasze bardzo oryginalne podziękowania rodzicom oraz z filmami przedstawiającymi jakość wykonania weselnych podziękowań dla rodziców na naszym kanale YouTube. Dowiecie się również jaką formę podziękowań podziękowania wybrać i podarować rodzicom oraz czy warto rodzicom podziękować w trakcie wesela i nagradzać ich takim upominkiem. Wszystkie nasze prezenty o tematyce ślubnej znajdziecie w dziale: Podziękowania dla Rodziców, Portrety Ślubne oraz Portret Panny Młodej.

Wzruszające podziękowania dla rodziców oraz tekst podziękowań skierowane do rodziców chrzestnych, dziadków, mamy oraz taty w dniu ślubu.

Kochani Rodzice!
Dziękuję za podzielenie się z nami tym dniem
i za to, jak wiele daliście nam przez całe życie.
Bez Was ten wyjątkowy dzień nie miałby sensu.
Z całego serca dziękujemy za to, że jesteście
tu dzisiaj i każdego dnia.

Opis wykonania - wyjątkowy prezent, forma podziękowań dla rodziców oraz słowa podziękowań ślubnych.

Weselne Podziękowania dla Rodziców opracowane zostały w formie obrazu w stylistyce szkicowanej w bardzo stonowanej kompozycji kwiatowej (którą możecie wybrać w naszym sklepie internetowym) na podstawie nadesłanego zdjęcia pary siedzącej przy stoliku w zaciszu kawiarni. Całość weselnych podziękowań została opracowana w taki sposób, aby postacie były otulone kwiatami, a w dolnej części zamieściliśmy tekst podziękowań weselnych, który znajdziecie w naszym katalogu produktowym prezentów i podziękowań ślubnych. Po otrzymaniu zatwierdzenia takich podziękowań od Pary Młodej, nanosimy podziękowania na matowy papier fotograficzny, a następnie oprawiamy w czarną lub białą ramkę – w zależności od Waszych preferencji.

Takie oryginalne podziękowanie rodzicom to idealny pomysł jeśli chcesz podarować rodzicom symboliczny prezent, którym możecie podziękować z głębi Waszego serca za wszystkie dni pełne radości oraz wszystkie lata rodzicielskiej miłości oraz troski.

Uroczyste podziękowania rodzicom - ceremonia i wręczenie prezentu podziękowania

W trakcie ceremonii podziękowań, kiedy w trakcie chwili podziękowań został już prezent przekazany rodzicom Młodej Pary – polecamy odczytać tekst podziękowań zamieszczony w dolnej części obrazu przez mikrofon, co nada tym wyjątkowym prezentom szczególne znaczenia i podkreśli Waszą intencję, co rodzice lubią.

Najczęściej zadawane pytanie od naszych klientów o takie oryginalne podziękowania dla rodziców

Pytanie: Czy na podziękowania ślubne dla rodziców możemy nanosić jakieś poprawki?

Wiemy, że chcecie obdarować rodziców wyjątkowym prezentem i takie oryginalne podziękowania ślubne muszą być wykonane idealnie. Dlatego po zakupieniu podziękowań i ustaleniu wszystkich szczegółów wykonamy dla Was podziękowania w stylistyce szkicowanej i prześlemy do Waszej akceptacji w czarnej i białej ramce – na maila. Na tym etapie na podziękowania ślubne możemy nanieść jakieś poprawki. Możemy zmienić tekst podziękowań lub poprawić podziękowania ślubne pod kątem wizualnym – zwiększyć zakres kolorów lub zmniejszyć cienie na postaciach. Na podziękowania weselne dla rodziców od Pary Młodej możemy nanieść do 3 poprawek.

Podsumowując – przed fizycznym naniesieniem podziękowań na papier fotograficzny i oprawieniem w ramki będziecie wiedzieć jak takie podziękowania dla rodziców będą wyglądać i w razie potrzeby możemy nanieść na nie jakieś poprawki. Nasze podziękowania to najlepszy prezent jaki możecie podarować swoim Rodzicom.

Podziękowania dla rodziców

Młoda Paro! Dziękujemy za Wasz czas i uwagę. W razie pytań w sprawie weselnych podziękowań lub samych tekstów podziękowań napiszcie do nas na maila: kwietnikobrazow@gmail.com. Chętnie udzielimy odpowiedzi na inne Wasze pytania oraz pomożemy opracować koncepcję na Wasze wyjątkowe wzruszające podziękowania dla rodziców, mamy, taty, dziadków lub rodziców chrzestnych. Dodatkowo prześlemy nasz katalog produktowy i stworzymy dla Was naprawdę wyjątkowe podziękowania , które w trakcie wręczania podziękowań rodzicom w dniu ślubu wywołają w nich naprawdę silne emocje, chwilę wzruszenia, ogromny “efekt WOW”. Jak sądzicie? Jak powinien wyglądać najlepszy prezent dla Waszych Rodziców i co rodzice lubią otrzymywać?

Podziękowania dla rodziców ślub

Linki i informacje pomocnicze

Podziękowania ślubne i teksty podziękowań – zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi pracami w kategorii – Podziękowania dla Rodziców oraz do zakupu podziękowań! Tekst oraz Formę podziękowań wybierzecie w naszym sklepie internetowym.

Po wybraniu odpowiedniej możliwości podziękowania rodzicom, realizacji zamówienia przez naszą pracownie i wręczeniu prezentów rodzicom zachęcamy do podzielenia się opinią o naszych pracach. Miło nam będzie pochwalić się kolejną realizacją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *