Najczęściej zadawane pytania, Ślub i wesele, Teksty podziękowań dla rodziców

Podziękowania dla rodziców – Czy zdjęcie z telefonu komórkowego będzie odpowiednie?

Podziękowania dla rodziców ślub wesele

Podziękowania dla rodziców - czy zdjęcie z telefonu komórkowego będzie odpowiednie?

Witaj Młoda Paro w naszej serii mini artykułów, w której przedstawiamy: jeden z naszym portretów z kategorii “Podziękowania dla rodziców”, odpowiadamy na jedno z najczęściej zadawanych pytań oraz przedstawiamy przykładową treść podziękowań dla rodziców. Zapraszamy!

Oryginalne podziękowania dla rodziców i rodziców chrzestnych - tekst podziękowań

Kochani Rodzice!
Wasza miłość jest paliwem, dzięki któremu
człowiek dokonuje niemożliwego.

Opis weselnych podziękowań - opis, forma podziękowań i słowa podziękowań ślubnych

Podziękowania dla rodziców wykonane są w bardzo ciepłej kompozycji kwiatowej i polecane są dla wszystkich, którzy chcą, aby ich oryginalne podziękowanie rodzicom było niezwykle żywe. Warto również zwrócić uwagę na to, że podziękowania bardzo ładnie komponują się z ubraniami w ciepłej intonacji, ale jeśli Wasze zdjęcia są już gotowe to bez obaw. Możemy zmienić kolorystykę Waszych ubrań i całość opracować tak spójnie, aby zarówno słowa podziękowań jak oraz wygląd portretu w dniu ślubu i po wręczeniu prezentu rodzicom robiły na nich ogromne wrażenie.

Tekst podziękowań zamieszczamy w dolnej części obrazu. Oczywiście może to być dowolny tekst (Wasza propozycja) lub tekst podziękowań wybrany z naszego katalogu lub bloga. Naturalnie w takiej formie podziękowań możemy swobodnie dostosować ich formę pod kątem osobowym i zmienić nagłówek z “Kochani rodzice!” na “Kochana Mamo!”, “Kochany Tato!”, “Drodzy rodzice!” lub skierować je do dziadków lub rodziców chrzestnych.

Najczęściej zadawane pytanie o podziękowania dla rodziców w dniu ślubu

Pytanie: Czy mogę podesłać do weselnych podziękowań zdjęcie wykonane telefonem komórkowym? Czy jego jakość będzie odpowiednia? Czy jednak musi to być zdjęcie wykonane przez fotografa w trakcie np. sesji zaręczynowej?

Odpowiedź: Oczywiście możemy użyć do wykonania podziękowań ślubnych zdjęć wykonanych telefonem komórkowym. Proszę zwróćcie tylko uwagę, aby zdjęcie przeznaczone na Wasze podziękowania było wyraźne, równomiernie oświetlone oraz zapisane w możliwie najwyższej jakości. Obecnie telefony komórkowe pozwalają wykonać naprawdę świetnej jakości zdjęcia.

Jeśli nie jesteście pewni ich jakości, to najlepiej prześlijcie je do nas. Zapoznamy się z nimi i wybierzemy z nich jedno najbardziej odpowiednie zdjęcie pod kątem jakości i ułożenia postaci. Zdjęcia do weselnych podziękowań dla rodziców powinny zostać przesłane na naszego maila kwietnikobrazow@gmail.com. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie sklepu internetowego w zakładce “Kontakt”. Pamiętajcie, aby nie przesyłać zdjęć pomiędzy telefonami za pośrednictwem Messengera lub mediów społecznościowych, które pomniejszają je do rozmiarów miniatur i tym samym pogarszają ich jakość.

“‘Czy jednak musi to być zdjęcie wykonane przez fotografa w trakcie np. sesji zaręczynowej?”

Oczywiście zdjęcia wykonane przez fotografa są mile widziane ze względu na ich profesjonalizm, ale nie są one konieczne do wykonania takich oryginalnych podziękowań dla rodziców. Jeśli jednak macie do dyspozycji zdjęcia sesyjne, to proszę zwróćcie uwagę, aby były równomiernie oświetlone.

Przykład – postacie ujęte na tle zachodzącego słońca bardzo ładnie się prezentują, ale zachodzące słońce bardzo zniekształca kolorystykę postaci.

Dziękujemy za uwagę. W razie pytań napiszcie do nas na maila! Chętnie udzielimy odpowiedzi na inne Wasze pytania i pomożemy opracować koncepcję na Wasze wzruszające podziękowania i wyjątkowy prezent.

Zapraszamy również do zapoznania się z poniższym portretem w naszym sklepie internetowym oraz do obserwowania nas na Instagramie, Facebooku oraz naszym kanale na YouTube gdzie przedstawiamy jak dany portret prezentuje się na żywo po jego wykonaniu.

Sklep internetowy: https://kwietnikobrazow.pl/

Link do działu z podziękowaniami: https://kwietnikobrazow.pl/kategoria/podziekowania-dla-rodzicow/

Link do portretu: https://kwietnikobrazow.pl/produkt/weselne-podziekowania-dla-rodzicow-002/

Facebook: https://www.facebook.com/kwietnikobrazow

Instagram: https://www.instagram.com/kwietnikobrazow/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqJpmuorZLiSbjrnMQjkWxg

Katalog weselnych podziękowań dla rodziców

Staramy się regularnie aktualizować nasz katalog portretów o tematyce ślubnej. Jeśli interesuje Wasz zapoznanie się z naszym katalogiem to zapraszamy do kontaktu na naszego maila. W wiadomości zwrotnej wyślemy Wam aktualną wersję wraz z tekstami podziękowań. 

Podziękowania dla rodziców ślub wesele

Podziękowania dla rodziców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *