Inne, Ślub i wesele

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW NA ŚLUB – PORTRETY Z ŻYCZENIAMI

Prezenty dla rodziców ślub

Prezenty dla rodziców

Weselne podziękowania dla rodziców – Edyta i Mariusza, to jeden z naszych pierwszych portretów opracowany w formie podziękowań w swojej kwiecistej odsłonie.

Przygotowanie zdjęcia do weselnych podziękowań dla rodziców

Cały portret opieramy na waszym wspólnym zdjęciu, które nie jest zdjęciem pochodzącym ze ślubu lecz po prostu – waszym ładnym wspólny zdjęciem. Może to być zdjęcie wykonane przez fotografa w trakcie profesjonalnej sesji zdjęciowej, ale nie ma takiej konieczności. Zakładamy, że przystępując do sakramentu małżeństwa nie brakuje wam ładnych wspólnych zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym w trakcie jakiegoś przyjęcia lub spaceru.

Ślubne Podziękowania dla rodziców

W opracowaniu portretu istotna jest jakość zdjęć, ale też ułożenie postaci. Dlatego najlepiej prześlijcie nam kilka waszych wspólnych zdjęć i z takiego zbioru wybierzemy te najbardziej odpowiednie.

W weselnych podziękowaniach Edyty i Mariusza zastosowaliśmy zdjęcie, które niesamowicie odznacza się świetnym ułożeniem postaci i ich równomiernym oświetleniem.

Stylistyka weselnych podziękowań

W kolejnym kroku wykonania podziękowań – zastanowimy się nad opracowaniem odpowiedniej kompozycji kwiatowej. W przypadku niniejszych podziękowań istotna była kolorystyka całego zdjęcia, a zwłaszcza postaci oraz ich ubioru. Możemy tutaj zaobserwować odcienie: beżowe, kremowe, jasnobrązowe, kasztanowe, szare oraz zielone – w skrócie kolorystyka jest bardzo stonowana, dzięki temu portret w stylistyce szkicowanej jest bardzo delikatny. Na podstawie tych elementów zazwyczaj sami wykonujemy kompozycję kwiatową, ale jeśli któryś z naszych portretów przypadł Wam do gustu, to wystarczy nam go wskazać. Jeśli zdjęcia na to pozwolą, to postaramy się wykonać dla Was podobny. I nie musi, to być portret z kategorii „weselne podziękowania dla rodziców”. Możecie wybierać z portretów: ślubnych, dzieci, psów, kotów, portretów rodzinnych itp.

Teksty życzeń do weselnych podziękowań

Podziękowania dla rodziców – jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się tym, że na portrecie w dolnej części zamieszczamy kilka zdań waszych podziękowań.

Czasem mamy do czynienia z obszernym fragmentem tekstu, a czasem jest to kilka słów, ale kompletnie nie musicie przejmować się ich długością, ważne aby podziękowania (tekst) wam się podobały i wyrażały, to co chcecie przekazać. Dopasowanie odpowiednich proporcji pomiędzy postaciami, a przestrzenią na podziękowania leży po naszej stronie.

Teksty podziękowań dla rodziców? Ale jakie?

Najlepiej ułożyć coś własnego, ale bywa to trudne. Dlatego możecie też posiłkować się gotowymi tekstami podziękowań weselnych, od których aż kipi w Internecie. Mamy dla Was też inną propozycję! Nie chcemy powielać treści życzeń z innych polskich stron internetowych – dlatego opracowaliśmy dla was listę TOP 10 weselnych podziękowań dla rodziców – występujących na rynku hiszpańskim oraz w hiszpańskich piosenkach. I wyszedł nam całkiem fajny zestaw. Link do całego artykułu znajdziecie tutaj! CLICK

Poniżej zamieszczamy też tekst podziękowań weselnych zastosowanych na portrecie Edyty i Mariusza. Możecie go również użyć we własnych podziękowaniach. 

To jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu. Spędzamy ją z najbliższymi dla nas osobami – Czyli z Wami najukochańsi rodzice. Zawsze byliście przy nas, zawsze nas kochaliście. W tym dniu dziękujemy wam za to że jesteście z nami. Za to ze zawsze nas wspieraliście. Za to że zawsze obok nas byliście. Dziękujemy wam za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości.

Rozmiar podziękowań dla rodziców

Cały portret Edyty i Mariusza opracowany został w formacie 50×70 cm dzięki temu pod postaciami mamy trochę więcej miejsca na zamieszczenie życzeń, ale warto też rozważyć format 40×50 cm oraz 30×40 cm – ponieważ nie każdy jest zwolennikiem, tak dużego formatu jak 50×70 cm.

Zwróć uwagę na format 40×50 cm jest nieco mniejszy, ale ten format odznacza się mniejszą różnicą pomiędzy długim a krótkim bokiem i sprawia to wrażenie, że podziękowania weselne są „szersze” i bardziej przejrzyste.

Dobór koloru ramki do weselnych podziękowań

Portrety zazwyczaj wykonujemy na matowym papierze fotograficznym, który nie odbija promieni słonecznych, a następnie oprawiamy w białą lub czarną ramkę. Wybierając kolor ramki nie kierujcie się pochopnie rodzajem uroczystości – zakładając, że do ślubu i wesela będzie bardziej pasował biały kolor.

Zawsze po wykonaniu portretu otrzymacie od nas portret do wglądu osadzony w białej i czarnej ramce. I to jest dobry moment, aby podjąć decyzję odnośnie doboru koloru ramki. Ponadto pamiętajcie, że jest to prezent i pamiątka dla rodziców (a nie dla was) i warto zadać sobie pytanie – „Czy wybrany kolor ramki będzie pasował do wystroju pokoju, w którym przyjdzie mu ozdobić ścianę?”. W razie potrzeby możemy też zastanowić się nad inną kolorystyką.

Podziękowania dla rodziców

Dziękujemy, że dotrwaliście do końca tego artykułu! Wciąż uczymy się tworzyć treści na bloga, ale mamy nadzieję, że znaleźliście w nim kilka cennych wskazówek. I chodź wszystkich informacji może wydawać się dużo, a cały portret zamówienia skomplikowany, to nic bardziej mylnego. Zajmie wam to około 30 minut i to bez wychodzenia z domu.

Tyle właśnie trwa: wyszukanie kilku wspólnych zdjęć, wybranie gotowego tekstu życzeń z opracowanej przez nas listy i przesłanie tych informacji na naszego maila. Cała reszta pracy odbywa się po naszej stronie. A wy ograniczacie się tylko do zatwierdzenia portretu i odebrania przesyłki przez kuriera.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu! Zawsze możecie do nas: napisać na czacie (Messenger lub Instagram), wysłać maila, odwiedzić nasz sklep lub po prostu zadzwonić i ustalimy wszystkie szczegóły.

Poniżej zamieszczamy też kilka przydatnych linków do naszej galerii i sklepu.

Oraz zapraszamy do innych naszych artykułów.

Sklep internetowy: https://kwietnikobrazow.pl/

Tom 10 Podziękowań dla rodziców w rynku hiszpańskiego: https://kwietnikobrazow.pl/blog/blog/10-najlepszych-weselnych-podziekowan-dla-rodzicow-prezenty-i-po…

Instagram: https://www.instagram.com/kwietnikobrazow/

Facebook: https://www.facebook.com/kwietnikobrazow

Mail: kwietnikobrazow@gmail.com

Tel: 885-737-737

Pozdrawiam,

Tomek – Pan Kwietnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *