Ślub i wesele

10 Najlepszych Weselnych podziękowań dla rodziców. Prezenty i podziękowania

10 Najlepszych podziękowań dla rodziców

10 Najlepszych podziękowań dla rodziców

Witaj! Czytając ten artykuł zapewne masz na głowie organizację wesela. hmm…   Niestety, nie we wszystkim tobie pomożemy, ale podsuniemy ci pomysły na 10 Najlepszych Podziękowań Dla Rodziców – takie ciekawe prezenty dla rodziców, które będą lśnić na ścianie i wprawią w zachwyt wszystkich gości.

Śmiało! Możesz się nimi zainspirować. A my pójdziemy jeszcze o krok dalej i przedstawimy ci jak takie weselne podziękowania dla rodziców prezentują się na naszych portretach – jako jeden spójny upominek. 

Ponadto połączymy, to z najczęściej zadawanymi pytaniami, które przedstawią ci bliżej jak zamówić taki portret.  

1. ”Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”. Dziękujemy za wszystko czym dzieliliście się z nami. 

Fragment podziękowań został oparty na cytacie Jana Pawła II. 

Czy na portrecie mogę zamieścić podziękowania dla rodziców – tekst?

Tak, wykonamy dla was portret na podstawie waszego nadesłanego zdjęcia, a następnie w dolnej części możemy zamieścić fragment tekstu. Mogą to być dowolne życzenia – niekoniecznie zaprezentowane poniżej. Wystarczy, że prześlesz je nam wraz ze zdjęciami na naszego maila: kwietnikobrazow@gmail.com.

Zobacz poniższe podziękowania dla rodziców w naszym sklepie

Weselne Podziękowania Dla Rodziców

2. Wasza miłość jest paliwem, dzięki któremu człowiek dokonuje niemożliwego.

Jakie zdjęcia przygotować do wykonania podziękowań?

Podziękowania weselne dla rodziców, to portrety wykonywane jeszcze przed ślubem – oznacza to, że na portrecie nie spotka się Pani ubranej już w suknię ślubną i Pan w szykownym garniturze. 

Zakładamy, że zwierając związek małżeński macie kilka ładnych wspólnych zdjęć  – wystarczy, że wybierzecie kilka z nich i prześlecie na naszego maila. Zapoznamy się z nimi, zweryfikujemy ich jakość i coś ślicznego dla Was opracujemy. 

Czy muszą, to być zdjęcia studyjne – wykonane przez fotografa?

Nie ma takiej konieczności. Oczywiście jeśli macie takie wspólne zdjęcia z profesjonalnej sesji fotograficznej, to świetna sprawa. Natomiast poradzimy sobie również ze zdjęciami wykonanymi telefonem komórkowym. Tylko warto zwrócić uwagę, aby zdjęcia była dobrej jakości – wyraźne, bez rozmyć. A resztę my zweryfikujemy. 

3. Żyć – to być wdzięcznym za wszelkie dobro, które jest nam codziennie ofiarowywane w ludziach i rzeczach. W dniu naszego ślubu z wyrazami wdzięczności za wszystko, co od was otrzymaliśmy.

Ile portretów kupić i czy mogą się różnić tekstem podziękowań? 

Zazwyczaj weselne podziękowania dla rodziców zamawiane są w dwóch sztukach. Oczywiście możesz zamówić też jedną sztukę. Takie pojedyncze podziękowania zazwyczaj wykonujemy dla Par, gdzie rodzice jednej z połówek zmarli. 

Masz też pełną swobodę odnośnie tekstu podziękowań. Tekst podziękowań może być całkowicie różny na każdym z portretów lub możemy nanieść drobną modyfikację z liczby mnogiej na pojedynczą – gdy u Partnera lub Partnerki występuje tylko jeden rodzic.

4. Kochani Rodzice! Wasze serce i miłość to najpiękniejsze miejsce, którego nie można stracić mając nawet siwe włosy. W całej przestrzeni Wszechświata jest tylko jedno takie miejsce.

Czy mamy wpływ na stylistykę – kwiaty?

Tak, zazwyczaj sami wykonujemy kompozycję kwiatową pod ułożenie postaci na zdjęciach. Natomiast, jeśli któryś z naszym portretów wpadł ci w oko, to wystarczy, że nam go wskażesz i postaramy się opracować dla ciebie podobny portret. 

5. Dziękuję za podzielenie się z nami tym dniem i za to, jak wiele daliście nam przez całe życie. Bez Was ten wyjątkowy dzień nie miałby sensu. Z całego serca dziękujemy za to, że jesteście tu dzisiaj i każdego dnia.

Ile trwa wykonanie portretu? Na ile wcześniej trzeba zamówić ślubne podziękowania dla rodziców?

Wykonanie podziękowań dla rodziców to zazwyczaj 5-6 dni roboczych / kalendarzowych. Jeśli temat jest pilny, to możemy potraktować realizację priorytetowo i przysiąść nawet w weekend, ale nie mamy wpływu na prace kuriera. Dlatego najbezpieczniej będzie zgłosić się do nas tak 2-3 tygodnie wcześniej. I uzgodnimy wszystkie szczegóły.

6. Drodzy Rodzice! Zawsze byliście dla nas przykładem. Dzięki temu z wielką dumą osiągamy nasze cele i marzenia. Jesteśmy Wam winni wieczną wdzięczność i całkowitą odpłatę za Waszą wielką miłość.

Czy dostanę jakiś portret do wglądu?

Tak. Przed oprawieniem podziękowań dla rodziców w ramkę, otrzymasz od nas portret do wglądu i w razie potrzeby możemy nanieść na niego jakieś poprawki. 

7. Drodzy rodzice! Dziękujemy Wam za to, że jesteście częścią naszego życia, za waszą miłość i dodawanie skrzydeł w każdym momencie naszego życia.

Co z kolorem ramki? Kiedy mogę wybrać kolor ramki? 

Ramki zazwyczaj stosujemy białą lub czarną. W przypadku realizacji weselnych podziękowań dla rodziców stanowczo dominują białe ramki, ale wszystko zależy od portretu, a tutaj każdy portret jest inny. Dlatego polecamy wybranie koloru ramki, gdy otrzymasz od nas portret do wglądu. Umieścimy podziękowania w białej i czarnej ramce i podejmiesz decyzję, która wersja ładniej wygląda.  

8. Kochani rodzice! Jesteście tymi przyjaciółmi, którzy dali nam życie.

Czy portrety są odpowiednio zabezpieczone w trakcie transportu?

Tak, portrety są profesjonalnie zapakowane i wysyłane za pośrednictwem kuriera (obecnie inPost). Odnośnie uszkodzeń – prawie nie występują. Odpowiadamy “prawie” ponieważ wszystkie przedmioty wysyłane za pośrednictwem kuriera są narażone na uszkodzenia w trakcie transportu. Natomiast obecnie odnotowujemy jedno uszkodzenie na 200 zamówień, a to bardzo mało – 0,5%. Mimo wszystko polecamy złożyć zamówienie na weselne podziękowania dla rodziców trochę wcześniej – 2 lub 3 tygodnie. My też nie wysyłamy podziękowań na ostatnią chwilę, a w przypadku odnotowania uszkodzenia możemy zareagować i dostarczyć poprawną wersję na czas. 

Ślubne podziękowania dla rodziców

9. Kochani Rodzice, Za dom pełen miłości, ciepła i zaufania, za wartości które cenić nas nauczyliście, za wzory godne naśladowania, za wyrozumiałość, poświęcenie i zawsze pomocną dłoń, za wszystko z całego serca. Dziękujemy!

Czy mogę zamówić jakiś inny portrety o innej tematyce? 

Tak, nie ograniczamy się w tematykach portretów. Możemy wykonać dla ciebie: podziękowania dla świadków, portret dziecka, portret rodzinny, portret ślubny, portrety psa lub kota itp. Napisz do nas ze swoim pomysłem! 

Kreatywne Podziękowania Dla Rodziców

10. Kochani Rodzice! Dziękujemy za Wasz czas, uśmiech, a czasem i łzy. Dziękujemy za trud wychowania i za to, że pomimo trudnych chwil przepełnialiście nasze życie ciepłym uśmiechem i miłością!

Czy pakujemy portrety już w kartony prezentowe, aby były gotowe do wręczenia?

Nie. Wiele par wręcza prezenty rodzicom w trakcie trwającego wesela. Jeśli chcesz dodatkowo zapakować portret w karton lub papier prezentowy, to pozostawiamy tę kwestię dla was. My skupiamy się na odpowiednim zabezpieczaniu podziękowań w trakcie transportu.  

Podziękowania dla rodziców

Dziękuje, że dobrołeś/aś do tego momentu. To mój pierwszy artykuł na bloga, co było dla mnie też pewnym wyzwaniem. I mam nadzieje, że nie zanudziłem ciebie oraz nie zasypałem ilością informacji.

Oczywiście, pytania oraz nasze propozycje podziękowań weselnych nie zostały w pełni wyczerpane. Już niebawem opracujemy kolejny artykuł!

Poniżej zamieszczam kilka przydatnych linków oraz informacji odnośnie tego jak zamówić u nas podziękowania weselne w formie portretu. 

Złożyć zamówienie możesz przez:

  • Sklep internetowy www.kwietnikobrazow.pl.
  • Czat (Messenger lub czat Instagrama).
  • Maila: kwietnikobrazow@gmail.com.
  • Telefonicznie: 885-737-737. 

Przydatne linki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *